facebookTwitterInstagramYou Tube

NOVINKY   KLUB   MUŽSTVO   1. HOKEJOVÁ LIGA   FANZONE   SPRAVODAJ   PRESS   PARTNERI   HISTÓRIA

KLUB
O KLUBEVEDENIE KLUBUŠTADIÓNPARTNERILOGO KLUBU

Názov: Zimný štadión Senicarozpis ľadu
Kapacita: 3000 miest na sedenie
Adresa:
Zimný štadión
Novomeského 88
905 01 Senica

Nachádza na Novomeského ulici - sídlisko Sotiná. Kapacita štadióna je 3 000 miest na sedenie. Prevádzka ZŠ sa prispôsobuje potrebám hokejových klubov HK 91 a HC Dukla (hlavná sezóna: 15.8. -30.3.).
Počas hlavnej sezóny je možné podľa dohody prenajať si ľadovú plochu - športové kluby, podniky, firmy, školy... Vo vymedzenom čase je ľadová plocha prístupná pre verejnosť - verejné korčuľovanie. V priestoroch ZŠ sa nachádzajú prevádzky doplňujúce komplexnosť športového vyžitia (sauna, hydromasážna vaňa, fitnes).V letnej sezóne je k dispozícii In line plocha s možnosť korčuľovania In line pre jednotlivcov i kolektívy. Plochu je možné prenajať i na poriadanie rôznych podujatí, výstav, autosalónov...

ZŠ Senica

ZŠZŠZŠZŠ